СОДРЖИНА

У ирачкој пустињи археолог открива наводну Ноину арку. Но испостави се да је древни брод заправо склониште злог демона.

Слики

Барка стравеБарка стравеБарка стравеБарка стравеБарка стравеБарка стравеБарка стравеБарка стравеБарка стравеБарка страве

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Медуза (2021)

  image
  Неочекуваниот пораст на радикалните христијански фракции во Бразил ја поттикна писателката-режисерка Анита Роча да Силвеира да почне да работи на идеите зад...
 • Зора на преживеаните (2009)

  image
  Едвард Далтон е истражувач во годината 2019 во која една непозната чума го има претворено светското население во вампири. Додека човечката популација се наближува...
 • ДЕТЕТО НА ОЗИРИС (2016)

  image
  Во време на меѓупланетарни колонизации, поранешниот медицински техничар Сај Ломброк, денеска скитник со тешко минато, неочекувано се здружува со Кејн Сомервил,...
 • Грајндхаус: Планета на теророт (2007)

  image
  По пуштањето на експериментално биолошко оружје, претворајќи илјадници лица во зомбивидни суштества, малкумината преживеани треба да ги сопрат инфицираните, како...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.