Оценка на корисникот: 7.4/10
(126 гласови)

Слики

Потомци 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дневна светлина (1996)

  image
  Во експлозија во тунел во Њујорк се рушат и влезот и излезот. Љуѓе остануваат заробени внатре. Еден херој (Силвестер Сталоне) се обидува да ги однесе на безбедно...
 • Стрелец (2021)

  image
  Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.
 • КРИСТАЛЕН ПЕКОЛ (2018)

  image
  Се случува катастрофа кога двајца тинејџери ги зафаќа пожар на 20ти кат на облакодер. Родителите им се на 60ти кат. Ќе го преживеат ли огнот?
 • Џејмс Бонд 007: Само за твоите очи (1981)

  image
  Кога британски брод потонува во меѓународни води, светските суперсили почнуваат трка по товарот на бродот: контролен систем за нуклеарна подморница. И 007 (Роџер...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.