СОДРЖИНА

Видовитата заводничка Никола Сикс (Амбер Херд) живее со лошо претчувство за неизбежната смрт со убиство. Започнува заплеткана љубовна афера со тројца наполно различни мажи – за едниот од нив знае дека ќе биде нејзиниот убиец.
Амбер Херд ја предводи ѕвездената актерска екипа што ги вклучува Били Боб Торнтон и Тео Џејмс во овој мрачен, напнат трилер заснован врз бестселерот од Мартин Емис. Видовитата заводничка Никола Сикс (Херд) има лошо претчувство за нејзиното неизбежно убиство. Иако е подобро да се спаси себеси, таа се инволвира во разработено заведување на тројца различни мажи – за едниот од нив знае дека ќе биде нејзиниот убиец.

Слики

ЛОНДОНСКИ ПОЛИЊАЛОНДОНСКИ ПОЛИЊАЛОНДОНСКИ ПОЛИЊАЛОНДОНСКИ ПОЛИЊАЛОНДОНСКИ ПОЛИЊАЛОНДОНСКИ ПОЛИЊА

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Грабната среде бел ден (2009)

  денес
  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Заробљеница (2014)

  денес
  image
  Тинејџерица Цассандра отета је и закључана на скровитом мјесту те не може јавити обитељи да је жива. Прије осам година 9-годишња Цасс је отета из очевог камионета...
 • Опсесија (1943)

  денес
  image
  Снажна слика љубави осудјене на пропаст, измедјуу младог и лепог луталице Дјина и Дјоване, прелепе жене дебелог, али богатог старца. Дјована осеќа одвратност...
 • Време за злосторство (2004)

  денес
  image
  Младиот скитник Симеон е принуден да ја мине зимата во еден мал приморски град, но несвесно ќе стане катализатор за измами, предавство и убиства... Интересната и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.