СОДРЖИНА

Мара е безбрижна 27-годишна девојка која посакува да стане фотограф. На Тиндер го запознава Џејк и со него развива неочекувана врска. Работите се добри се додека не почнат да ги примаат првите покани кои на Мара ѝ се ноќна мора, а Џејк од друга страна ги обожава. Во купот покани за венчавки, заеднички одлучуваат на кои свадби ќе одат.
Како почнува сезоната на венчавки, врската на Мара и Џејк се продлабочува и Џејк ја запросува Мара. Иако таа прифаќа, не е потполно сигурна во својата одлука што доведува и до раскинување на врската. На почеток Мара мисли дека ѝ е подобро сама, но сфаќа што пропуштила...

Слики

Година на венчавки

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Book of love (2022)

  image
  Последниот роман на младиот, вкочанет англиски автор Хенри е вистински неуспех. Меѓутоа, Хенри е изненаден кога дознава дека неговата книга е хит во Мексико. Оди...
 • Гадна вистина (2009)

  image
  Продуцентка на утринско романтично шоу е вовлечена во неколку подмолни тестови од нејзиниот шовинистички кореспондент, кој има цел да ги докаже своите теории и да...
 • Дјус Бигалоу: Машки жиголо (1999)

  image
  Дјус Бигалоу (Роб Шнајдер) е не баш привлечен чистач на аквариуми. Еден ден тој ја уништува куќата на еден жиголо и мора брзо да заработи пари за да ја поправи...
 • Одмор (2006)

  image
  Откако доживуваат еден куп романтични разочарувања, Англичанката Ирис и Аманда од Лос Анџелес се среќаваат на една веб-локација преку која луѓето си ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.