poster

Тројка из пакла

3 from Hell (2019)

Режисер: Rob Zombie

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.5/10
(109 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Странци: Ноќен плен (2018)

  image
  Продолжение на успешната хорор приказна „Странци“ од 2008 година. Филмот го следи четиричленото семејство кое поради финансиски потешкотии се сели во осамена...
 • Манос: Руке судбине (1966)

  image
  Обитељ на путовању наиѓе на загонетну куќу у којој живи човјек-сатир Торго. Када обитељ одлучи ту преноќити, мајка постане предмет пожуде Торга, али и његова...
 • Reborn (2018)

  image
  A stillborn baby girl is abducted by a morgue attendant and brought back to life by electrokinetic power. On her 16th birthday, she escapes captivity and sets out...
 • 10 корака до пакла (2022)

  image
  Куќа Заос је стара готичка вила која се налази високо у планинама Даблина. Недељу дана након што су се чланови породице Вудс уселили, њихова ќерка Ели је нестала...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.