poster

Време за убивање

A Time to Kill (1996)

Режисер: Joel Schumacher
FOX Movies | 28.6.23 | 23:30


рејтинг: 7.5/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(91 глас)

Слики

Време за убивањеВреме за убивањеВреме за убивањеВреме за убивањеВреме за убивањеВреме за убивањеВреме за убивањеВреме за убивањеВреме за убивање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Патиштата на дрогата (2000)

  image
  Во Мексико, во близина на границата со САД, двајцата полицајци Хавиер (Б. дел Торо) и Маноло (Џ. Варгас) пресретнуваат камион којшто се чини дека превезува...
 • Пут свиле: Тамна страна мреже (2021)

  image
  Тајна мрежа илегалне трговине у мрачним угловима 'дееп wеб'-а, претње, изнуде и наручивање убистава… Оснивач злогласног 'Силк Роад'-а је за само две године од...
 • Глорија (1980)

  image
  Глориа Сwенсон (Гена Роwланд) је бивша егзотична плесачица и дјевојка криминалца. Глориа се наѓе у незавидној ситуацији. Наиме она се мора скрбити о седмогодишњем...
 • Измамници (1990)

  image
  Жилавата Лили Дилон работи како измамничка за опасниот обложувач Боб, единствениот маж од кој се плаши. Кога работата ја доведува во Лос Анџелес, го бара својот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.