СОДРЖИНА

Новинар Ирвин Флечер од недавно преминуле тетке наслеѓује велико имање у руралном делу Лузијане. Одмах по доласку Флеч заводи јужњачку лепотицу коју ќе следеќе јутро наќи мртву у кревету. Локална власт га сматра главним осумњиченим, а Флеч покушава да открије ко је убица

Слики

Флеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живиФлеч живи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Холмс и Вотсон (2018)

  image
  Легендарниот детектив Шерлок Холмс и неговиот партнер д-р Вотсон се врќаат во овој комичен осврт на книжевната класика. Тие ги користат своите неверојатни умови...
 • Муволовка (2011)

  image
  Трип Кенеди (Патрик Демси), по малку нестабилен, оди во банка да изврши уплата пред самото затворање. Одеднаш, во банката ќе влезат две различни банди за да ја...
 • Легенда Ал, Џона и Џека (2002)

  image
  Ал Царусо (Алдо), Јохн Гресцо (Гиованни) и Јацк Аморусо (Гиацомо) три су гангстера који раде за породицу Геновесе. Меѓутим, њихов рад редовно изазива главобоље, а...
 • У акцији (2000)

  image
  Иако веќ петнаест година ради као батлер, собар, баштован и возач за богату власницу фабрике тестенине гѓу Кук, Вилијард Филмор одлучује да му је прекипело и даје...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.