рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 6.1/10
(11 гласови)

Слики

Разгледници од пеколотSony Pictures TelevisionРазгледници од пеколотSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionРазгледници од пеколот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зовем се Јеррy (2009)

  image
  Јеррy Артхур (Д. Јонес) није човјек од пуно самопоуздања. Стога није необично да је врло лош у послу којим се бави: ради као агент продаје у једном од...
 • Збогување (2019)

  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
 • Karaula (2006)

  image
  Радња је смештена у 1987. годину и одвија се у караули на македонско-албанској граници, када СФРЈ броји последње дане, иако то још нико не схвата, а можда и не...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.