СОДРЖИНА

Двајца губитници, браќата Бутаби, се обидуваат да бидат дел од ултрамодерната сцена на ноќните клубови во Лос Анџелес. Тие не се успешни во тоа сè додека серија на среќни случки не ги одведе до "Роксбери", најдобриот клуб во градот.
Изгледа дека Стив и Даг Бутаби никогаш нема да бидат доволно кул за да се најдат на списокот на гости на клубот "Роксбери". Така е сè додека не им се случи автомобилска незгода со нивниот идол, постојаниот гостин на клубот, Ричард Грико. Сакајќи да избегне судење, Грико се спријателува со среќниот пар и ги воведува во светот за кој дотогаш само сонувале. Успех! Браќата Бутаби се главни и веќе нема да водат просечен клупски живот… можеби.

Слики

Ноќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во РоксбериНоќ во Роксбери

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вечера во Америка (2020)

  image
  Еден панк рокер во бегство (Кајл Галнер) и една млада жена (Емили Скегс), која е под опсесија од неговата група, заедно одат на неочекувано е епско патување низ...
 • Радни Божиќ (2018)

  image
  Посао ремети планове које је Елле имала за Божиќ. Уколико жели промакнуќе, морат ќе сураѓивати с Маxом, који има сасвим друкчији поглед на благдане.
 • Резултати (2015)

  image
  Неодамна разведениот новопечен богаташ Дени (Кевин Кориган) би бил совршен за да се испита врската помеѓу парите и среќата. Досадата на Дени се прекинува со одење...
 • На Мидлтон (2013)

  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.