рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 5.6/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Лезли (Лиса Кудроу), мајка на две момчиња, едвај се справува со животот додека нејзиниот сопруг се бори во Ирак. Таа е очајна за помош и се согласува братот на нејзиниот сопруг, Салман, да ги чува децата. Во најдобар случај, родителските способности на Салман се сомнителни и за да го поддржува семејството, тој почнува да работи како маскота за една неуспешна интернет компанија. За среќа, работите почнуваат да изгледаат позитивно за Салман со неговиот голем и син костим.

Слики

Црна овцаЦрна овцаЦрна овцаЦрна овцаЦрна овцаЦрна овцаЦрна овцаЦрна овцаЦрна овца

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Како ја кажем (2007)

  вторник
  image
  Дафне, воѓена љубављу према својим ќеркама жели да уради све савршено, али како то живот често чини, на крају све испадне наопако. Кроз њене поступке, ќерке...
 • Моето куче Скип (2000)

  вторник
  image
  Младиот Вили е срамежливо осумгодишно момче, кое во 1942 година живее во Јазу, Мисисипи. Нему му е попријатно да чита отколку да игра некој спорт. Вили е мета на...
 • На Мидлтон (2013)

  вторник
  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Привлечни чизми (2005)

  вторник
  image
  Трансвеститската ѕвезда на едно кабаре, Лола, доаѓа да спаси еден човек кој, откако ја наследил фабриката за чевли од татка си, треба да ги направи своите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.