СОДРЖИНА

Роуз и Роксен, мајка и ќерка, савршене су партнерке у успешној фирми за планирање венчања. Али кад се Роуз врати из Париза, са собом доноси још нешто - новог вереника! Роксен мрзи мајчину нову љубав.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Моја луцкаста дјевојка (2008)

  image
  Један крајње конзервативан мушкарац са средњег запада схватиќе да од његовог савршеног живота није остало ништа када се заљуби у једну потпуно немарну девојку....
 • Ема (1996)

  image
  Во рурална Англија од 1800-тите, на една млада стројничка ѝ тргаат наопаку работите откако ќе ѝ најде маж на една жена.
 • Подобро не може да биде (1997)

  image
  На Мелвин (Џек Николсон), ексцентричен и нетолерантен опсесивно-компулсивен писател, животот му се превртува кога единствената келнерка што може да го поднесе,...
 • Што ве чека кога чекате принова (2012)

  image
  Приказната го следи животот на пет парови кои ја искусуваат возбудата и изненадувањата што ги очекуваат кога треба да добијат бебе. Сфаќаат дека без оглед што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.