poster

Doomwatch

Doomwatch (1972)

Режисер: Peter Sasdy

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Поноќни воз смрти (2008)

  image
  Леон Кауфман је млади њујоршки фотограф жељан славе и брзе зараде. Он веќ годинама покушава да прогура своје фотографије, али до сада није имао веќег успеха....
 • Зла коб (2012)

  image
  Возбудлив и вознемирувачки хорор трилер што не треба да се пропушти. Итан Хоук го гледаме во улогата на Елисон, писател кој пишува за вистински злосторства. По...
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Магла (2007)

  image
  По чудна бура во мал град се појавува вид крвожедни суштества. Неколку жители се собираат во супермаркет и се борат за своите животи.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.