poster

Child's Play

Child's Play (1954)

комедија, научна фантастика | Обединетото Кралство
Режисер: Margaret Thomson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.2/10
(103 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Он, она и клонирана (2002)

  image
  A teenage scientist/lab technician named Max Fleming has just met the woman of his dreams -- beautiful, smart and sexy magazine reporter Kate Carson, who is...
 • Животното (2001)

  image
  Несмасниот полициски бирократ Марвин Манж (Роб Шнајдер) добива многу неочекувани нови физички способности кога е спасен при една несреќа од страна на...
 • Откачениот професор 2: Семејството Кламп (2000)

  image
  Серум може привремено да врати време, да избрише деценије са нечије појаве и да поврати виталност. Самим тим представља уносно власништво које свако жели.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.