рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 7/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Вооружениот ограбувач и криминалец по професија Џек Креган го доведува својот живот во опасност, обидувајќи се да дознае кој го убил неговиот татко и ги украл неговите пари од неодамна извршениот грабеж. Застрашувачката вистина којашто наскоро ќе ја открие ќе го донесе во прашање само неговото постоење.

Слики

ЛОНДОНСКИ ГРАБЕЖЛОНДОНСКИ ГРАБЕЖЛОНДОНСКИ ГРАБЕЖЛОНДОНСКИ ГРАБЕЖ

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.