poster

Elmo and the Bookaneers

Elmo and the Bookaneers (2009)

Режисер: Ewan Gotfryd

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.8/10

СОДРЖИНА

Када Елмо дозна како пирати јако воле читати, не може дочекати да и он постане један од њих. Но хоќе ли успјети проќи тест иницијације и помоќи им да пронаѓу сакривено благо…?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Инострани дописник (1940)

  денес
  image
  Џони Џонс њујоршки репортер којег уредник шаље у Европу, јер је незадовољан текстовима који му оданде стижу. Џонијев први задатак је открити детаље тајног пакта...
 • Кучето Тимбер, ловац на богатство (2016)

  денес
  image
  Момче и неговиот најдобра пријател (преслатко куче кое зборува), даваат се од себе да го сочуваат својот дом и семејството.
 • Дина (2021)

  денес
  image
  Ова е сага за интергалактичкиот воин Пол Атрејд и неговиот месијански подем да го води својот народ и нивната борба за опстанок. Младиот херој ги води своите...
 • Огнена стихија (2005)

  четврток
  image
  Неконтролиран пожар станува најголемиот во сезоната и загрозува илјадници хектари земја. Среде пожарот има ранч на кој се наоѓаат огромен број на егзотични...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.