СОДРЖИНА

Веднаш по преселбата во Конектикат, семејството Кембел ќе сфати дека нивната прекрасна викторијанска куќа има вознемирувачко минато. Освен што некогаш служела како мртовечница во која се случувале чудни нешта, Џона, видовитиот син на сопственикот, бил демонски гласник, кој им помагал на умрените души да преминат на другата страна. Невиден ужас ќе настане кога Џона ќе се врати за да ослободи нов вид на зло врз семејството...

Слики

Опседнати

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Крвно сродство (2020)

  image
  „Крвно сродство“ ја следи ранливата трудница Шарлот која е задомена од мајката на неодамна починатото момче и нејзиниот посинок. Опседната со халуцинации, расте...
 • Цвеќе на таванот (2014)

  image
  „Цвеќе на таванот“ ја раскажува приказната за децата Долангангер, кои по неочекуваната смрт на нивниот татко се убедени од мајка им да се кријат на таванот од...
 • Круг (2015)

  image
  In a massive, mysterious chamber, fifty strangers awaken to find themselves trapped with no memory of how they got there. Every two minutes, one of them must...
 • Упад во сигналот (2021)

  image
  Џејмс е видео-архивист кој налетува на старо ТВ-емитување на маскиран лик кој навидум се обидува да пренесе некаква информација. Џејмс започнува опсесивна потрага...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.