СОДРЖИНА

Након проналаска смрзнутих животиња у шуми, знанственик покушава зауставити апокалиптични вал глобалног смрзавања.

Слики

Хладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зонаХладна зона

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Матрикс: Револуции (2003)

  image
  Во ова експлозивно финално поглавје на Матрикс трилогијата, Нео (Кијану Ривс), Морфеус (Лоренс Фишбурн) и Тринити (Кери-Ен Мос) се борат да го одбранат Зион,...
 • Геосторм (2017)

  image
  Кога мрежата од сателити создадена за контрола на светската клима почнува да ја напаѓа Земјата, почнува трка со времето, па нејзиниот создавач мора да ја открие...
 • Месечев Пад (2022)

  image
  Тајанствена сила избацује Месец из орбите око Земље и шаље га у судар са животом какав познајемо. Са само неколико недеља пре удара и светом на ивици уништења,...
 • Суперхеројски филм (2008)

  image
  Исмевање на супер херојските филмови, од „Бетмен започнува“ до „Фантастична четворка“.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.