рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Дејството на филмот би можело да биде смесетено во било која урбана џунгла на светот. Складишта полни со илегална роба, мафијаши со машинки и полицајци со работа до гуша. Но ова е Бинтаун! Светот на брејкденс, опасни зрна кафе со машинки, гравчиња убијци, грашоци мафијаши, платенички зрнести воени баталјони и зрнести полицајци подготвени да пукаат!

Улоги
Сцеарист:
Продуцент: Jeff Lew
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 85 мин

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Барби Марипоза (2008)

  понеделник
  image
  Негде изнад дуге, у магичном свету Феритопије, живи Елина, вила која чезне да има крила. Њен дом је цвет Божур, који се налази меѓу осталим цвеќем у чаробној...
 • Лего филм 2 (2019)

  денес
  image
  Хероите на Бриксбург се враќаат за да го спасат саканиот град! Емет, Луси и нивните пријатели се борат против Лего Дупло натрапниците од вселената и одат во...
 • Далеку (2019)

  денес
  image
  По мистериозен авионски пад, младо момче патува преку егзотичен остров на мотор, обидувајќи се да избега од мрачен дух и да се врати дома. Патем создава серија...
 • Јакоб, Мими и кучињата што зборуваат (2019)

  денес
  image
  Јакоб и братучетката Мими се спријателуваат со Бос, водач на глутница кучиња што зборуваат. Заедно се обидуваат да го спасат локалниот парк од богатиот Лорд Пај...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.