poster

Лето во лозјето

Summer in the Vineyard (2017)

романса | Канада, САД
Режисер: Martin Wood

рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

По почетните кавги, Френки и Нејт сега се заедно, како двојка ја водат винаријата и се подготвуваат за локалниот натпревар. Во заедничката желба да успеат, Френки и Нејт се наоѓаат во еден куп несогласувања, тајни и дејствувања на своја рака, што ја доведува во опасност нивната винарија, но и нивната љубовна врска.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубав преко љубимца (2019)

  денес
  image
  Двоје сасвим различитих самохраних родитеља зближава се након што им дјеца пожеле удомити истог пса.
 • Љубовен сос (2021)

  денес
  image
  Зои обожава да готви и ги воодушевува своите пријатели и роднини со нејзините сендвичи кои се здрави и хранливи, со состојки кои се одгледувани локално. Наскоро...
 • Ненадана љубав (2021)

  Утре
  image
  Љубавни филм. Паметна и лијепа женидбена посредница Леах Прице има страницу за упознавање на интернету. Кад један од њезиних клијената ни након бројних покушаја...
 • Шанса за љубов (2009)

  Утре
  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.