СОДРЖИНА

Френки работи во винаријата на својот татко, но кога татко ѝ зема друг партнер, разочараната Френки одлучува да купи сопствена винарија. Но поради сложената судска постапка, Френки е принудена да ја дели винаријата со Нејт, нејзиното поранешно момче од конкурентското семејство што поседува винарија. Кога се наближува натпреварот на винариите, Френки и Нејт решаваат победникот да ја добие сопственоста врз целата винарија. Додека работат заедно во винаријата, двајцата соперници почнуваат да се вљубуваат.

Слики

Есен во лозјето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Легално русокоса (2001)

  image
  Ел Вудс е русокоса од Калифорнија со модна гардероба, познати пријатели и најзгодното момче на кампусот. Кога Ворнер Хантингтон Трети ја откачува и оди на...
 • Баш сум убава (2018)

  image
  Една жена измачувана од несигурност се буди од пад, верувајќи дека одеднаш е супер модел. Со новостекнатата самодоверба таа има моќ да живее без страв, но што ќе...
 • С љубављу, Рози (2014)

  image
  Росие и Алеx најбољи су пријатељи од малих ногу. Када њихову блискост употпуне бројни изласци и пропали спојеви, Алеx одлази на студиј у Америку. Росие је без...
 • Краљ Ралф (1991)

  image
  У томе му помаже озбиљни и углаѓени Вилингем (Питер О'Тул). На жалост, добри момак Ралф нема нимало талента за енглески стил у политици и опхоѓењу, све што ради,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.