СОДРЖИНА

Кога Сту, добродушниот возач на убер, ќе собере детектив кој е на трагата на брутален убиец, тој влетува во мачно премрежие очајнички обидувајќи се да си ги сочува умот, животот и високиот рејтинг.
Синопсис: Подгответе се за возење на животот во оваа брза акциска комедија исполнета со смеа и непрестајна акција! Кога Сту (Кумаил Нанџијани), добродушниот возач на убер, ќе собере патник (Дејв Баутиста) кој всушност е детектив на трагата на брутален убиец, тој влетува во мачно премрежие очајнички обидувајќи се да си ги сочува умот, животот и високиот рејтинг од пет ѕвездички.

Слики

СтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтуберСтубер

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пандур лоповских навика (1999)

  image
  Све што крадљивац дијаманата Мајлс Логан жели је да поврати свој дијамант и потом се повуче. Ствари се меѓутим компликују - он бива ухапшен, а на месту на коме је...
 • Зелениот стршен (2011)

  image
  Брит Рид (Сет Роуген) е син на најпознатиот и најпочитуваниот медиумски магнат во Лос Анџелес и радо води безгрижен живот полн со забава - сè додека татко му (Том...
 • Пензионирани екстремно опасни (2013)

  image
  Во возбудливото продолжение на акционата шпионска комедија ќе видиме како пензионираниот агент на ЦИА Френк Мозес повторно се здружува со необичниот тим елитни...
 • Скапоцен товар (2016)

  image
  Криминален бос се обидува да избега со пари што му припаѓаат на друг крадец.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.