СОДРЖИНА

Zloglasni lopov Den Čeung nedavno je pušten iz zatvora. Ubrzo nakon puštanja na slobodu, Čeung smišlja pljačku sa svojim partnerima, a plan je da ukradu dragocene dragulje u Evropi. Međutim, francuski detektiv Pjer, dugi niz godina prati Čeungove korake. Ovog puta, on odlučuje da jednom zauvek uhvati Čeunga i njegovu bandu lopova.

Слики

АвантуристиАвантуристи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Грабеж на столетието (2000)

  денес
  image
  Руди и неговиот цимер од ќелијата, Ник, наскоро треба да излезат од затвор. Откако Ник загинува во еден затворски бунт, Руди излегува на слобода, а пред затворот...
 • Враќање на мумијата (2001)

  денес
  image
  Едно древно зло се ослободува кога проколнатата мумија повторно оживува со уште поголема моќ. Сега Рик и неговата жена Евелин тргнуваат во смел обид да го спасат...
 • Џуманџи: Следното ниво (2019)

  денес
  image
  Група пријатели се враќа во Џуманџи за да спаси еден од своите, но ништо не е како што очекуваат. Играчите ќе треба да истражуваат непознати делови од претоплите...
 • Робин Худ (2010)

  денес
  image
  Во Англија од 13-от век, Робин (Расел Кроу) и неговата дружина одметници се соочуваат со корупцијата во локалното село и го предизвикуваат кралството да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.