poster

UBOJSTVO U SNU

Sleep Murder (2004)

Режисер: Andrew Currie

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.6/10
(190 гласови)

СОДРЖИНА

Један је Еским оптужен за двоструко убојство своје мајке и брата, но он се тога чина не сјеќа. Када мисли да му нема спаса, одвјетник из великог града, Петер Радwелл (Јасон Приестлеy) послан је на сјевер, како би га бранио. Уз помоќ психијатрице Мацy Олсен (Кристин Боотх), одвјетник доѓе до двојбених и неуобичајених аргумената обране

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Убиство во Ориент експрес (2017)

  image
  Познатиот детектив Херкул Поаро (Кенет Брана) го истражува убиството на еден богат американски бизнисмен, кој патува со најпознатиот воз на светот. Ова е нова...
 • Смртоносен меден месец (2010)

  image
  Една двојка се венчаат на Хаваите, и се упатуваат на крстарење на меден месец каде што работите одат ужасно во погрешен правец.
 • Нека друга жена (1981)

  image
  Убиство познатог гинеколога догодило се под необичним околностима. Инспектори су нашли врата докторовог стана отворена. У радној соби су нашли ињекцију, а тепих...
 • Убиство близу стрмната карпа (2015)

  image
  Пронајдено е телото на човекот кој паднат од познатата карпа Етретат во Нормандија, близу морето. Во неговиот автомобил, полицијата открива заканувачко писмо,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.