Содржина

Мајкл Ренолдс је богати онколог, са скупим аутомобилом и још скупљом куќом и успешном каријером. Брендон Монро умире од рака и киднапује Ренолдса. Одлазе на свето место Навахо индијанаца са наводно исцелитељском енергијом, док се потера за њима приближава. Два човека се зближавају у спознаји како то место обојици може да помогне.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Хаппy Ендингс (2014)

  image
  Салон за масажу који воде Анкица и њена пријатељица Љиља не иде баш најбоље. Чак и каматар Зи губи стрпљење. Будуц?и да опција хаппи ендингс као део услуге не...
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога.
 • На погрешен пат (2015)

  image
  Четворица млади момчиња влегуваат во ризична инвестиција, која ги води во конфликт со мафијата.
 • Фарго (1996)

  image
  Продавачот на коли Џери, длабоко во долгови, планира да најми некој да ја киднапира жена му за да бара откуп од нејзиниот богат татко. Но сето тоа не оди според...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.