poster

Бакрени бик

The Brazen Bull (2010)

трилер | САД
Режисер: Douglas Elford-Argent

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.7/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Умешноста на војувањето (2000)

  понеделник
  image
  Шо е оперативец на таен одред при Соединетите Нации во кој шпионирањето и квази-етичките тактики се користат поради обезбедувањето на мирот и кооперативноста....
 • Тунелски cтаорци (2008)

  понеделник
  image
  За време на војната во Виетнам, американски специјалец е испратен да гони и да убие виетнамски војник. Се води борба човек на човек во бескрајните тунели во...
 • Ѕвездени патеки: Генерации (1994)

  вторник
  image
  Капетан Пикард, уз помоќ наводно преминулог капетана Кирка мора да заустави лудака спремног да убија на планетарном нивоу не би ли ушао у просторни матрикс....
 • Туѓинец (2010)

  вторник
  image
  Најдобриот агент на ФБИ ќе стане цел на напади на терористи. Тие ќе му го убијат целото семејствто, а меморијата ќе му ја избришат. Време е за одмазда, затоа што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.