poster

In Your Hands

Au bout des doigts (2018)

драма, романса | Франција, Белгија
Режисер: Ludovic Bernard

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.4/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 32 август на Земјата (1998)

  image
  На 26 години, Симон го преиспитува целиот живот откако преживува ужасна сообраќајна несреќа. Таа го замолува својот пријател Филип да има дете со неа. Филип е...
 • Револуционерен пат (2008)

  image
  Едни сопруг и сопруга, во предградијата на Конектикат, во 1950-те, незадоволни од животот, се селат во Франција, а нивната врска преминува во бескраен циклус на...
 • Миндјусе Мадам де ... (1953)

  image
  Драма прати пар наушница које мијењају власнике у низу издаја и нових љубави. Француски генерал (Ц. Боyер) дарује их својој жени, но она их је присиљена продати...
 • Скршени срца (2009)

  image
  Група од 15-годишниците доживува својата прва љубов и сексуална возбуда. Историја за три години ја следи судбината на младите луѓе, се фокусира на односот меѓу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.