рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(82 гласови)

СОДРЖИНА

Јунак ове приче није могао ни замислити да ќе га један, наизглед обичан, булдог одвести у авантуру живота и заувијек промијенити његов живот!
Баш на дан кад поштар Смитх обеќа чувати сина своје прелијепе сусједе, одбјегли булдог пронаѓе уточиште у његовом камиончиќу с поштом. Смитх ни не слути да је тај наизглед обичан пас заправо ФБИ-јево власништво и служи за разоткривање дроге. Лукави пас бјежи од ФБИ агента и главног мафијашког дилера који га жели под сваку цијену ухватити и убити... Почиње комична авантура препуна ишчекивања, стрепње и смијеха...

Слики

Види Спота како трчи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар (2009)

  image
  Кога банда организирани крадци ќе преземе трговски центар, добродушниот чувар треба да ги спаси сите.
 • Жешка потера (2015)

  image
  Еден строг и чесен полицаец (Рис Витерспун) се обидува да заштити една сексапилна вдовица (Софија Вергара) од еден нарко шеф додека низ Тексас ја бркаат...
 • 30 минути или помалку (2011)

  image
  Испорачувачот на пици Ник се судира со криминална шема кога го киднапираат двајца криминалци кои му врзуваат бомба на градите и му кажуваат дека има само неколку...
 • Полицаецот од градинката (1990)

  image
  Силен полицаец е на најтешката мисија во кариерата: да се преправа дека е учител во градинка за да најде дилер на дрога.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.