СОДРЖИНА

Политички консултант се обидува да ѝ го објасни потенцијалниот развод, како и поранешните врски, на својата 11-годишна ќерка.

Сцеарист:
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 112 мин

Слики

Секако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можебиСекако, можеби
ПРЕПОРАКИ
 • Божићни анђео (2015)

  Денес
  image
  Dok Susan piše članak o božićnom anđelu koji navodno može spajati osobe koje su stvorene jedna za drugu, život joj se mijenja na neočekivane načine.
 • Божиќ со ледени скулптури (2015)

  Денес
  image
  Kali i njen prijatelj iz detinjstva Dejvid zajedno se takmiče u pravljenju božićnih figura od leda. Protivnik im je njen šef. Kalinino umeće doneće joj ljubav i...
 • Кучешка година (2009)

  Денес
  image
  Понекогаш промените доаѓаат на четири нозе. Номинираниот за Оскар, Џеф Бриџис, игра во филм според вистинска приказна за две души трансформирани преку еден...
 • Се од мене (1984)

  Денес
  image
  Роџер Коб (С. Мартин) е повикан на деловен состанок, на кој мора да го смени тестаментот на една милионерка која е на смртна постела. Таа цврсто е одлучена дека...
ТОП ЛИСТИ

Најави се