Слики

Оправдана сумња

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Преговарач (1998)

  image
  Дени Роман, вешт полициски преговарач, кој сака да се ослободи од лажни обвинувања, зема заложници во канцеларија за да купи време кое му треба за да ја открие...
 • Последњи подухват (2017)

  image
  Истинита прича о славном бекству Гарија Тајсона и Рендија Гринволта из затвора у Аризони, лета 1978. године. Гари Тајсон је социопата коме у бекству помажу...
 • Неидентификуван (2020)

  image
  Приказна за тврдоглав полицаец кој се фиксира да го отвори случајот на пожар во кој загинале две жени. Одлучен да ја префрли вината на млад Ром, тој почнува да...
 • Сикарио 2: Војна без правила (2018)

  image
  Продолжение на акцискиот хит Сикарио од 2015 година. Номинираниот за Оскар Џош Бролин и добитникот на Оскар Бенисио дел Торо се повторно во своите улоги, а им се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.