рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8.31/10
(80 гласови)

СОДРЖИНА

Капсула, који садржи предвиѓања ученика, за вријеме отварања нове школе 1958. закопана је на школском посједу. Умјесто цртежа, једна дјевојчица предала је наизглед случајно написан низ бројева. На 50. годишњицу отварања школе капсула је ископана како би нова генерација ученика могла проучити цртеже. Млади Цалеб Коестлер (Цхандлер Цантербурy) заинтригиран је пронаѓеним низом бројеве те их однесе свом оцу, професору Јоху (Ницолас Цаге). Проучавајуќи бројеве Јохн закључи да је документ заправо кодирана порука која садржи точне датуме, бројеве погинулих и координате свих великих несреќа посљедњих педесет година. Штовише, он укључује датуме још три велики катастрофе које ќе се тек догодити, од којих је посљедње пророчанство повезно директно с Јохном.

Слики

Код судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбинеКод судбине

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ричард: Лавовско срце (2013)

  денес
  image
  Кралот Хенри Втори ја тестира лојалноста и чест на својот син Ричард во дворецот познат како Дворец на витезите-маченици. Таму мора да се бори против најдобрите...
 • Живеј слободно или умри машки (2007)

  денес
  image
  Во филмска сезона исполнета со компјутерски анимирана фантазија, ЖИВЕЈ СЛОБОДНО ИЛИ УМРИ МАШКИ е реален филм - со реална акција, реален хумор и реприза на...
 • Последниот акционен херој (1993)

  денес
  image
  Дени је дечак опседнут биоскопом и посебно филмовима са акционим херојем Џеком Слејтером. После добијања магичне карте која је од азијског маѓионичара дошла до...
 • Извидничка авантура (2010)

  денес
  image
  Филм за растењето на група момчиња и девојчиња, кои се враќаат од кампување и гледаат дека нивниот мал град е под заседа од една прилично глупава група на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.