СОДРЖИНА

Насекаде низ маалата се води тајна шпионска борба помеѓу мачките и кучињата, а луѓето се сосема несвесни за неа. Оваа битка за светска доминација досега беше под контрола преку едно нестабилно примирје.
Насекаде низ маалата се води високотехнолошка битка помеѓу мачките и кучињата, а луѓето се сосема несвесни за тоа. Оваа битка за светска доминација е во фаза на нестабилно примирје, сѐ досега. Научниците развија вакцина што ја лечи човечката алергија на кучиња, но не и на мачки, па мачките мораат да ја уништат. Персиската мачка г. Тинклс, предводи масовен напад на мачките врз кучињата, а главните кучешки агенти тргнуваат во акција за да ја поразат генијалната мачка. Тука не се работи за слатки миленичиња, туку за општа војна!

Слики

Мачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучињаМачки и кучиња

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Убица из будуќности (2012)

  четврток
  image
  Џозеф Гордон Левит, Брус Вилис и Емили Блант су звезде узбудљиве акционе научно-фантастичне приче о убици који ради за мафију будуќности. Џозеф Симонс је члан...
 • Трка на животот (2013)

  четврток
  image
  Спектакуларна екранизација немилосрдног ривалства измеѓу Џејмса Ханта и Никија Лауде. Смештен у секси и гламурозно златно доба Формуле 1, овај филм представља...
 • Краљ Артур (2004)

  четврток
  image
  Римском Царству прети пропаст, и веќина римских трупа повлачи се из удаљених колонија, па тако и Енглеске. Меѓутим, на острву и даље закон спроводи неколико...
 • Црна темница (2000)

  четврток
  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.