poster

Освој ме ако можеш

Long Shot (2019)

комедија, романса | САД, Канада, Колумбија
Режисер: Jonathan Levine
CineStar TV2 | 25.2.23 | 21:10

Оценка на корисникот: 7.8/10
(173 гласови)

СОДРЖИНА

Кога Фред Фларкси повторно ќе се сретне со својата прва љубов, една од највлијателните жени во светот - Шарлот Филд, тој успева да ја привлече. За време на нејзините подготовки за кандидатура за претседател, Шарлот го вработува Фред за да ги пишува нејзините говори, па почнуваат да летаат искри помеѓу нив.

Слики

Освој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можешОсвој ме ако можеш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Русокоса со амбиција (2007)

  image
  Кога Кејти Грегерстич од Минден, Луизијана оди да го посети своето момче Били, кој е амбициозен модел во Њујорк, го наоѓа во кревет со друга жена. Били раскинува...
 • Од каде ти тука (2010)

  image
  „Пак ти“ е филм со многу смеење и чиста забава со ѕвездена екипа од актери и комичари во која се Кристен Бел, Џејми Ли Кертис, Сигурни Вивер и секогаш урнебесната...
 • Стјуардеси во акција (2003)

  image
  Комичен поглед на светот на стјуардесите со Гвинет Палтроу во главната улога на Дона, жена од мал град во Невада која сонува да стане првокласна меѓународна...
 • Hank and Asha (2013)

  image
  An Indian student in Prague and a lonely New Yorker correspond online through video letters. A voyeuristic love story about aching for human connection in a...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.