СОДРЖИНА

Агент приватног обезбеѓења треба да испрати скупоцени кинески антиквитет из Шангаја, али га чека заседа на путу. Када банда лопова лоцира пошиљку, тада агент и жена коју воли буду доведени у опасност. Како би их спасио обоје и сачувао пошиљку, агент треба да надмудри план банде и да избегне шангајску полицију. Уз помоќ експертског тима, бореќи се за опстанак, Дани полако разоткрива страшну заверу.

Слики

С.М.А.Р.Т. потераС.М.А.Р.Т. потераС.М.А.Р.Т. потераС.М.А.Р.Т. потераС.М.А.Р.Т. потераС.М.А.Р.Т. потера

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Падот на Белата куќа (2013)

  понеделник
  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
 • Нокаут (2011)

  понеделник
  image
  Бивши професионален боксер, кому му е преку глава од насилниот живот, ќе му помогне на еден ученик да им се противставу на децата што го малтретираат.
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  понеделник
  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Годзила против Конг (2021)

  понеделник
  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.