Содржина

Др. Џони Ву уплиќе се у глобални мафијашки картел трговине оружјем, када му они отму сина Бобија. Картел, састављен од шефова поsемља из целог света, постаје свестан да је он наишао на вредне информације на диску који поседује. Луи и његов руски колега користе се свом својом лукавошќу како би ухватили Џонија и вратили диск

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Бришач: Воскреснување (2022)

  image
  Американски маршал кој работи во строго класифицирана програма за заштита на сведоци и сопругата на шефот на меѓународен криминален синдикат мора да соработуваат...
 • Матрикс: Повторно наполнет (2003)

  image
  Во второто поглавје на Матрикс трилогијата, Зион паѓа под опсадата на Машинската војска. Само неколку часа пред 250.000 Сентинели да го уништат последното човечко...
 • Сам во темнината (2005)

  image
  Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на...
 • Заборав (2013)

  image
  Во 2077 година, Џек Харпер (Том Круз) е мајстор на евакуираната Земја. Тоа е дел од масовната операција да се извлечат драгоцените ресурси по децении поминати во...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.