рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Мартин Месерман нетипичан је радник ваздушне компаније. Он се, наиме, ужасава летења. Како би решио тај велики проблем, уписује се у терапијску групу која се бави управо проблемом страха од висина. На последњем испиту, Мартин се укрцава на лет за Сијетл, али његови се снови о безбрижном лету распршују када авион отму чешки терористи. У драми која следи, Мартин мора превладати страх и спасити не само свој живот, веќ и хиљаде живота својих сународника...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Американски платеник (2017)

  image
  Филмот е снимен според бестселерот на Њујорк Тајмс продаден во повеќе од 25 милиони примероци. Мич Рап е талентиран студент и спортист кој станува дел од...
 • Сеќања убице (2022)

  image
  Алекс Луис је плаќени убица са савршеном репутацијом и прецизношќу. Када се наѓе у великој дилеми, одбиќе да заврши посао који крши његов морални кодекс, што...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.