рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 9/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

Бившег специјалца, ветерана (Антонио Бандерас), среќа је напустила и сада очајнички тражи посао. Прихвата посао чувара обезбеѓења у старом тржном центру у опасном делу града. Прве ноќи на послу отвара врата збуњеној и очајној девојци која је побегла полицији која ју је возила на сведочење. А за петама јој је психотични отмичар (Бен Кингслеy), који са својим помагачима неќе презати ни пред чим док не уклони све сведоке.

Слики

Чувар сведокаЧувар сведокаЧувар сведокаЧувар сведокаЧувар сведокаЧувар сведока

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тројцата мускетари (2011)

  денес
  image
  Импулсивниот и млад Д’ Артањан (Логан Лерман) ги здружува силите со тројцата одметнати мускетари (Метју Мекфајден, Лук Еванс и Реј Стивенсон), во оваа преработка...
 • Ловец на глави (2010)

  денес
  image
  Мило Бојд (Џерард Батлер), банкротиран ловец на потерници, ја добива својата работа од соништата кога треба да ја најде својата бивша сопруга, новинарката Никол...
 • Скриена камера (2007)

  денес
  image
  Кога новинарот, добитник на Пулицеровата награда, ќе стане жртва на масовно убиство во хотелска соба во Барселона, независниот репортер, Ден Ковакс, брат на...
 • Catfight (2016)

  денес
  image
  In this dark, gritty, mean-spirited, but well-made comedy-drama, Veronica (Sandra Oh) is an superficial, entitled housewife dealing with her home life. Ashley...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.