СОДРЖИНА

Изгледа дека сите големи суперхерои си имаат свои филмови – сите освен тинејџерите титани. Но нивниот водач Робин е решен да ја поправи ситуацијата. Тинејџерите титани одат во Холивуд, решени да го остварат својот сон.
На тинејџерите им се чини дека сите големи суперхерои играат во сопствени филмови, освен тинејџерите титани. Но водачот Робин е решен да ја поправи ситуацијата и да биде ѕвезда, а не помошник. Само кога би можеле да успеат да ги забележи најголемиот холивудски режисер. Со неколку луди идеи и песна во срцето, тинејџерите титани одат во Тинсел Таун за да го остварат својот сон. Но кога групата има проблеми поради еден супер-негативец и неговиот манијакален план да ја освои Земјата, работите навистина одат во лоша насока. Пријателството и духот на тимот се загрозени, па и самата нивна судбина е ставена на коцка!

Слики

Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!Титани тинејџери, одиме на кино!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Плоди полициската кола (2013)

  вторник
  image
  Плоди је полицијски ауто, задужен да чува ред у свом граду. Сада ќе добити задатак важнији од свих –да заштити нову атракцију парка природе, маму орла ретке врсте...
 • Медо са сјевера 3: Краљевска авантура (2019)

  вторник
  image
  Јин и Деxтер, бивши партнери који обнављају и сакупљају кинеске антиквитете, у сукобу су након што Јин сазна да је Деxтер крао и продавао древне антиквитете из...
 • Ватрогасац Сима: Узбуна са ванземаљцима (2016)

  вторник
  image
  Бак Даглас, водитељ познате ТВ емисије „Потрага за ванземаљцима”, посеќује Пламенград и сви у граду почињу да траже ванземаљце.
 • Kikoriki: Deja Vu (2018)

  вторник
  image
  Krash decides to throw his best buddy Barry an unforgettable birthday party. He contacts the DejaVu Agency, which organizes exciting time travel adventures. A...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.