СОДРЖИНА

Преостанатите одмаздници – Тор, Црната Вдовица, Капетан Америка и Брус Бенер – мора да најдат начин да ги вратат своите поразени сојузници преку епската пресметка со Танос – злобниот полубог кој ги разорил планетата и вселената.
Четврото продолжение на сагата „Одмаздници“ претставува кулминација на 22 меѓусебно поврзани филмови на „Марвел“ и климакс на епското патување. Најголемите светски херои конечно ќе разберат колку е кревка нашата реалност – како и жртвите што мора да се направат за таа да се одржи – во приказната за пријателството, тимската работа и решавањето на разликите за совладување на една невозможна пречка.

Слики

Одмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: ЗавршницаОдмаздници: Завршница

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Проксима (2019)

  image
  Филмот ги истражува менталните предизвици на Сара (Ева Грин) која треба да учествува во вселенска мисија со мажи. Таа мора да се справи со суровиот тренинг,...
 • Планета на мајмуните - Револуција (2014)

  image
  Нација генетски еволуирани мајмуни се под закана на група луѓе кои преживеале смртоносен вирус што бил пуштен пред една деценија. И двете страни се донесени до...
 • Јас, легенда (2007)

  image
  Након биолошког рата, Роберт Невил (Вил Смит) је последње људско биќе које живи на Земљи, али он није сам. “Моје име је Роберт Невил. Ја сам преживео и сада живим...
 • Хирокин (2012)

  image
  Хиркоин е самурај на постапокалиптичниот период, кој е натеран на тежок избор. Мора да избере дали ќе ги одмазди убиствата на сопругата и детето или ќе помогне во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.