poster

Признање

The Confession (2013)

драма | САД
Режисер: Michael Landon Jr.

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.3/10
(130 гласови)

СОДРЖИНА

Ово је прича о Катие Лапп, младој амишкој жени која одлази на путовање како би пронашла себе. Умјесто тога, она се наѓе пред мистеријем који мора разријешити жели ли пронаќи своју биолошку мајку која ју је дала на посвојење прије 20 година у амишку заједницу...
Филм је снимљен према роману Беверлy Леwис, најпродаванијој ауторици по избору Неw Yорк Тимеса.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Flutura in my cab (1988)

  image
  Tom Melgushi, wonders the streets drunk causing annoyance amongs the people. One day, the village teacher Flutura (butterfly) rides in his truck and in Tom's eyes...
 • Kur zbardhi një ditë (1971)

  image
 • Конференција (2020)

  image
  Една есенска вечер во 2002, 40 чеченски терористи го зазедоа театарот Дубровка во Москва. Стотици луѓе загинаа во заложничката криза. По 17 г., еден од...
 • Девојката во паркот (2007)

  image
  Сигурни Вивер е измачувана мајка прогонувана од исчезнувањето на бебето пред петнаесет години. Во нејзе се раѓа нерационална надеж дека проблематичната тинејџерка...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.