СОДРЖИНА

Сеан Хаггертy има само сат времена да испоручи свој илегални пакет. Један сат да увери нарко картел, плаќеног убицу и ДЕА да је све уреду. Један сат да осигура да ќе његова жена остати жива. И све то мора урадити док управља авионом...

Слики

Терет звери

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Колатерал (2004)

  image
  Една ноќ, таксистот Макс зема човек во сив костум наречен Винсент. Винсент му нуди на Макс голема сума пари да го вози на пет локации наоколу низ Лос Анџелес пред...
 • Следно ниво (2004)

  image
  Успешниот дилер на кокаин (Даниел Крег), кој има заслужно место во елитата на англиската мафија, планира рано пензионирање од бизнисот. Сепак, големиот шеф Џими...
 • Предавник (2008)

  image
  Кога агентот на ФБИ, Рој Клејтон, чија истрага води до опасна меѓународна завера, сите траги се чини дека водат кон поранешниот службеник за Специјални операции...
 • Кралеви на улицата (2008)

  image
  Во предвечерјето на немирите во Лос Анџелес, еден детектив од Одделот за пороци на Полицијата на Лос Анџелес кој секогаш има излегувано надвор од рамките на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.