poster

Хелбој

Hellboy (2019)

Xорор, Акција, Фантазија, Hаучна фантастика, Авантура | САД, Обединетото Кралство, Бугарија, Канада, Португалија, Франција
Режисер: Neil Marshall


рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 6.2/10
(21 глас)

Слики

ХелбојFoto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.ХелбојХелбојFoto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.ХелбојХелбојХелбојХелбојХелбојХелбојХелбој

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зора на преживеаните (2009)

  image
  Едвард Далтон е истражувач во годината 2019 во која една непозната чума го има претворено светското население во вампири. Додека човечката популација се наближува...
 • Свештеник (2011)

  image
  Еден искусен одметнат воин тргнува на опасно патување да ја спаси својата внука од една глутница вампири-убијци во „Свештеник“, постапокалиптичниот акционен хорор...
 • Беовулф (1999)

  image
  Беоwулф (Ц. Ламберт) ослобаѓа принцезу Пендру (П. Веласqуез) и заједно са њом креќе у борбу против злог чудовишта Грендела (В. Хаммонд) и његове мајке, која жели...
 • Тасманиски ѓаволи (2013)

  image
  Посетителите на еден одалечен тасманиски наионален парк ќе станат плен на смртоносни суштества, кои го бранат својот дом.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.