СОДРЖИНА

Десетогодишњи дјечак Јацксон одлази на Флориду у посјет тети како би преболио смрт својих родитеља. Сусрет с једном необичном особом, врло налик Дједу Мразу, вратит ќе осмијех на његово лице. У главним су улогама чувена Схерилyн Фенн и млаѓи брат Мацуалаyа Цулкина, Рорy.
Након смрти родитеља, дјечак Јацксон Маyхеw (Рорy Цулкин) одлази к тети Петтy (Схерилyн Фенн) на Флориду. Петтy је пјевачица у једном од бројних, не баш угледних хотела, врло занимљивих малом Јацксону. Ускоро се дјечак спријатељи с необичним гостом, Самом (Хуме Цронyн), који је на врло дугачком одмору на Флориди. Причајуќи с новим познаником, Јацксон полако почиње сумњати како је Сам заправо прикривени - Дјед Мраз! Ову симпатичну обитељску комедију режирао је изврстан карактерни глумац Бруце Дависон ("X-Мен"). Поред још једног талентираног члана обитељи Цулкин, ту су и привлачна Схерилyн Фенн ("Даркнесс Фаллс", "Тwин Пеакс") те легендарни Хуме Цронyн ("Марвинова соба").

Слики

Љетни Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Моје необично љето с Тесс (2019)

  image
  Искрен и забаван филм доноси причу о дјечаку Саму који на љетовању упознаје необичну дјевојчицу Тесс и с њом се упушта у незаборавну љетну авантуру. Овај...
 • Марли и јас (2008)

  image
  Овен Вилсон и Џенифер Анистон играат во филм со кучиња, „Марли и јас“, приказна за еден пар кој се втурнува во авантурата на бракот, кариерата, семејството и...
 • Си купивме зоолошка (2011)

  image
  Врз основа на вистинита приказна, Бенџамин Ми (Мет Дејмон) е колумнист во весник од Лос Анџелес и авантуристички писател, а како самохран татко се соочува со...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.