рејтинг: 7.1/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(4 гласови)

Слики

ИскушеникИскушеникИскушеникИскушеникИскушеник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лоши приказни (2020)

  image
  Еднаш порано, во малото семејно предградие на Рим, убавата летна топлина ја прикрива тешката атмосфера на отуѓување. Од растојание, семејствата изгледаат...
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Ѓавољи адвокат (1997)

  image
  Кевин Ломакс, перспективни адвокат, сели се с женом у Њујорк јер добија посао у великој адвокатској фирми. Али, његовој жени не се допадају многе ствари у тој...
 • Непозната жена (2006)

  image
  Прогонета од своето страшно минато, една млада жена се обидува да ја пронајде својата ќерка и да живее мирен живот. Украинката Ирина со намера се уфрлува во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.