СОДРЖИНА

Оданост меѓу петорицом пријатеља, ветерана и бивших оперативаца специјалних јединица, ќе бити стављена на пробу када се буду поново састали како би опљачкали јужноамеричког господара нарко картела, и тако покрену ланац догаѓаја са неочекиваним последицама.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Возило бр. 19 (2013)

  денес
  image
  „Вехицле 19″ говори о човеку који рентира погрешан аутомобил, аутомобил који ќе га повезати са мрежом корумпиране локалне полиције и натерати да се бори за голи...
 • 47 ронини (2013)

  денес
  image
  Во оваа епска фантастична авантура, Кијану Ривс го игра Кај, отпадник кој му се придружува на Оиши, водачот на 47-те одметнати самураи. Тие заедно сакаат да му се...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  денес
  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
 • Мумија: Гробницата на императорот Змеј (2008)

  денес
  image
  На Далечниот Исток, Алекс О'Конел, синот на познатите борци против мумиите, Рик и Ајви О'Конел, ја открива мумијата на првиот Император на Кин, суштество кое го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.