рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 6.2/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Али Дејвис е успешна спортска агентка која таинствено добива способност да ги слуша мислите на мажите! Со новите моќи, Али се обидува да ги надмудри своите колеги, но тоа ќе ја доведе до многу искушенија.
Али Дејвис (Тараџи П. Хенсон) е успешна спортска агентка која постојано е потценувана од своите машки колеги. По една луда ноќ со нејзините пријателки, таа таинствено добива способност да ги слуша мислите на мажите. Со новонајдената моќ, Али се обидува да ги надмудри своите колеги во обидот да ја најде следната кошаркарска суперѕвезда, но тоа ќе ја доведе до многу искушенија. Сѐ е фер во љубовта и правењето зделки во оваа урнебесно смешна комедија!

Слики

Што сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажитеШто сакаат мажите

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почудно од фикција (2006)

  денес
  image
  Едно утро Харолд Крик почнува да слуша женски глас со детална нарација за секое негово дејство, мисла и чувство. За да биде уште пострашно, сфаќа дека можеби го...
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  денес
  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Се од мене (1984)

  денес
  image
  Роџер Коб (С. Мартин) е повикан на деловен состанок, на кој мора да го смени тестаментот на една милионерка која е на смртна постела. Таа цврсто е одлучена дека...
 • Најдолгата недела (2014)

  денес
  image
  Конрад Валмонт е „незрел“ њујорчанец во четириесеттите години, син од богато семејство хотелиери, кој целиот свој живот го поминал без никакви грижи и обврски....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.