poster

Судњи дан

Judgment Day (1999)

Режисер: John Terlesky

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 8.3/10
(9 гласови)

Содржина

Чланови култа са својим енигматичним воѓом киднапују човека који једини зна начин како да заустави гигантски меотеор који ќе да удари у Земљу!...Послати су агенти да га избаве

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Максимална сигурност (2012)

  image
  На агентот на ЦИА Сноу (Гај Пиерс), погрешно обвинет за завера и шпионажа против САД, му се укажува можност да си ја поврати слободата во бунтот што избива во...
 • Човекова чудовишта (2020)

  image
  Компанија за роботику удружила се са корумпираним агентом ЦИА-е у илегалној, несанкционисаној војној операцији. Убацивање четири прототипа робота у камп за...
 • Абсолон (2003)

  image
  Година: 2010. Место: Земља. Планета која једва преживљава због Неуролошког дегенеративног синдрома, неизлечиве болести. Њен извор? Мистериозни вирус који бива...
 • Кралот на борците (2010)

  image
  Акционен филм базиран на фабулата од видео играта,,Кралот на воините``
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.