Оценка на корисникот: 7/10
(139 гласови)

Слики

УНИШТУВАЧУНИШТУВАЧУНИШТУВАЧУНИШТУВАЧУНИШТУВАЧУНИШТУВАЧУНИШТУВАЧ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бегалец (1993)

  image
  Животот на еден угледен хирург се претвора во очајничко бегство и борба за живот. Др. Ричард Кембл (Харисон Форд) живее со сопругата во еден отмен градски кварт и...
 • Уште 48 часа (1990)

  image
  Старо је правило да се добитна формула никад не мења, а типичан пример је други наставак филма 48 сати. Редитељ Волтер Хил поново се прихватио кормила, а главне...
 • Иза решетака (1989)

  image
  Ситуација ќе се драстично променити буквално преко ноќи, када Френк буде насилно премештен у други, драстично строжи затвор којим управља његов стари познаник,...
 • Бетмен (2022)

  image
  Двете години набљудување на улиците како Бетмен, влевајќи страв во срцата на криминалците, го доведуваат Брус Вејн длабоко во сенките на Готам Сити. Со само...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.