СОДРЖИНА

In a world where humans and anthropomorphic animals, e.g. talking dogs co-exist, a macho but lonely Rottweiler police dog named Max is ordered to go undercover as a primped show dog in a prestigious dog show with his human partner Frank (Will Arnett) to stop an animal-smuggling scheme that is using the dog show as a front. When Max finds out the criminals are planning to sell Ling-Li, a baby giant panda, at the upcoming Canini Invitational dog show in Las Vegas, he's forced to go undercover as an entrant accompanied by Frank posing as his trainer..

Слики

Show Dogs

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар лопова (2006)

  денес
  image
  Ова мистична чаролија је прича у стилу Харија Потера, која нам дочарава омиљене ликове из пера славне списатељице Корнелије Функе. Након мајчине смрти, два дечака...
 • Голем лажго (2002)

  денес
  image
  Френки Мјуниз е во главната улога во овој блокбастерски хит за холивудски продуцент кој краде идеја на 14-годишник.
 • Градот Ембер (2008)

  денес
  image
  Со генерации, жителите на градот Ембер живееле во прекрасен, осветлен свет, но одеднаш се расипува нивниот моќен генератор.
 • Дечак олује (2019)

  денес
  image
  „Дечак олује“ је прича заснована на безвременој аустралијској новели Колина Тијела о врло необичном и безусловном пријатељству. Главну улогу тумачи Џефри Раш,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.