СОДРЖИНА

Mason Skiles had a great life as a diplomat in Beirut. He and his wife, Nadia, live in a beautiful house and have been mentoring a thirteen year-old Palestinian boy named Karim. The opening scene is a party that the Stiles are hosting for other dignitaries. Karim is helping out serving the guests. When a CIA friend of Mason, Cal, comes to the party he is interested only in taking Karim in for questioning about an older brother Mason doesn't know about. What happens that night changes Mason's life forever, along several others at the party...

Слики

БејрутБејрутБејрутБејрутБејрут

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Свеци против мафије (1999)

  денес
  image
  Двојица Ираца игром случаја убијају мафијашког боса. Ослобоѓени од оптужби настављају са “чишќењем” града, јер своје дело виде као божији знак. Полицијски...
 • Во името на кралот (2007)

  денес
  image
  Џејсон Статам го игра Фармер, едноставен човек од Кралството Ехб, чија главна задача е да се грижи за своето семејство. Меѓутоа, кога Кралството ќе го освои...
 • Петтиот бран (2016)

  денес
  image
  Во научно-фантастичниот трилер „Петтиот бран, четирите брана од сѐ посмртоносните вонземски напади го оставиле разурнат поголемиот дел од Земјата. Во атмосфера на...
 • Џек Ричер (2012)

  денес
  image
  Шест истрели. Петмина мртви. Еден провинциски град доживува ужас. Но, за неколку часа, полицијата го решава случајот. Но, една работа не е како што треба....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.