СОДРЖИНА

Братучедите од Њујорк - Винсент и Антон играат ризична игра во која победата се мери во милисекунди. А кој е нивниот сон? Да изградат оптички кабел помеѓу Канзас и Њу Џерси кој би ги направил милионери. Но, ништо не е едноставно за овој чуден пар. Антон е мозокот на операцијата а Винсент е преварант па заедно се бодрат , како и сите други до пресвртната точка во нивната бесмислена авантура. Некој кој им е постојано на пат е нивната поранешна шефица - Ева Торес, моќна и манипулативна која не се откажува од ништо.

Слики

Проект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибриПроект колибри

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Експеримент (2001)

  image
  У почетку се чинило као лака, а сјајна зарада: знанственици су расписали натјечај за покус у којему двадесеторо људи треба провести два тједна у умјетно створеној...
 • Calibre (2018)

  image
  A shocking deed turned their weekend trip into a nightmare. Now their only hope is to swallow their paranoia and act normal.
 • Sightless (2020)

  image
  After an attack renders her blind, Ellen Ashland withdraws from the world to recover. But soon she plunges into paranoia, unable to convince anyone that her...
 • Sons of Denmark (2019)

  image
  Denmark four years into the future. After a major bomb attack in Copenhagen radicalization and ethnic tensions are running high, and a racist leader is leading...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.